Naruto Akkipuden: Genin no Isan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svět se změnil. Velká válka skončila, ale temnota stále prostupuje tímto světem. Připojte se do našich řad a zastavte opravdové zlo.
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

PŘESTAVBA FÓRA! NA VŠEM SE PRACUJE, MĚJTE PROSÍM STRPENÍ, DĚKUJI.


 

 Pravidla slušného chování

Goto down 
AutorZpráva
大きな魚
Admin
大きな魚


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 02. 14
Age : 26

Pravidla slušného chování Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla slušného chování   Pravidla slušného chování EmptySat Mar 15, 2014 4:29 pm

Zde se dočtete několik pravidel, ve kterých vám bude vysvětleno co všechno můžete a nemůžete ve hře i v diskuzním stolu dělat. Nejde o to, že bych vám chtěl něco zakazovat nebo tak, ale prostě bych si přál, aby to tady probíhalo poklidně a aktivně bez zbytečných komplikací, které by každému z nás akorát kazili požitek z příběhu. Samozřejmě, někteří z nás jsou lidské bytosti a tak se i budou chovat. Člověk je tvor konfliktní, takže si nedělám iluze o tom, že nenastane ani jedna hádka. Ale doufám, že jich bude co nejméně a v co největším rozestupu.

1. Sprostá slova:
- V diskuzním části herní místnosti užívat co nejméně. Co se týče hry, tak tam to budu tolerovat pouze ve vašich myšlenkových pochodech a v "přímé řeči". Když budete psát klasickým písmem to co děláte, tak toho se vyvarujte. Nechci vidět že napíšete: Jdu tím zkurveným lesem a zakopnu o zpičený kořen. S takovým slovníkem jděte o háje, tam se vypičujte a sem se vraťte ve slušné podobě.

2. Sex ve hře
- Ve hře bude možné mít sex. O tom kdo s kým, to je mi docela jedno. Klidně to dělejte se svým summonem ( ... žáby?). Ale měli by jste se k tomu dostat nějakým rozumným způsobem, přes počáteční přátelení, rande, svádění a tak dále až po tu kýženou činnost, kde se každý rád rozepíše dopodrobna.
- Je zakázáno znásilňovat hráčské i NPC postavy. A to 100% u geninů. V pozdější fázi hry bude možné znásilnit NPC, ale pouze pokud k tomu bude důvod a já vám to povolím.
- Vím, že někteří popisují své sexuální prožitky velice detailně. Proto žádám, aby takové akty byly skryty pod spoilerem, kam se na to každý může zajít podívat když bude chtít. Samozřejmě je mi jasné, že pravidlo 18+ nerespektuje a respektovat nebude nikdy a nikdo, ale i tak bych ho rád dodržel kvůli mravnosti mládeže. ;-)

3. Všeználek
- Nikdo z vás nemá takový velký rozhled a přehled ve světě, jako máte třeba vy co sledujete Naruta a zajímáte se o ten svět. Pokud vaše postavy nikdy neviděly sharingan, tak nebudou vědět co to zatracené oko vlastně je a ani jak proti němu bojovat.
- Samozřejmě je potřeba, aby si ANBU a Jounin ujasnili, jak velký přehled ve světě jejich postava má a kolik toho už zažila. To se odvíjí hlavně o toho, co je popsáno v životopise vaší postavy. Samozřejmě, že nebudete vědět všechno, ale rozhodně budete mít více znalostí než genin, který sotva dokončil Akademii.  
- Informace, ale samozřejmě musí vaše postava nějakým způsobem získat a naučit se. Takže hlavně pro geniny; Nebojte se zeptat svého mistra nebo někoho zkušenějšího na informace, které třeba jako hráči už dávno znáte. Je to potřeba, protože bez otázek není odpovědí a tím pádem by jste se nic nedozvěděli.

4. Rebel
- Jakožto vůdce tohoto světa mám ze všech hráčů největší pravomoci. Rovněž si uvědomte, že všechno co se děje tak má nějaký důvod a není to pouze můj rozmar, kterým bych vám chtěl komplikovat hru. Nakonec já jediný 100% vím jak ta či ona situace dopadne. Takže tedy nestojím o to, aby jste ve svým příspěvcích šli proti větru.
- Takže, když někdo napíše, že na vás zaútočí Raikiri a vy odepíšete, že se jeho Ohnivé kouli vyhnete, tak zde je něco v nepořádku. Žádám vás tedy, aby jste to respektovali a zbytečně nedělali problémy jako nějaká rozmazlená školačka.

5. Hádky
- Až nastane chvíle, kdy se dva nebo více hráčů pustí do hádky, tak by bylo fajn, kdyby si to hráči vyříkali v chatu. Není v ničím zájmu, aby se negativní pocity přenášely do hry a tak ji kazily.

6. Diskuzní stůl
- V sekci Diskuzní stůl se bude diskutovat a vlastně Chatovat. Nechci, aby jste si informace, které se dozvíte v Diskuzi přenesli do hry. To co se dozvíte v diskuzi se nedozví vaše postava, ale pouze vy.

7. Vražda
- Bez povolení nebude možné zabít hráčskou postavu. Maximálně ji budete moci zranit či něco podobného. Rovněž bezdůvodné zabíjení NPC není povoleno. Váš genin prostě nevezme najednou nůž a nezačne vraždit jenom proto, že Vy se chcete stát nukeninem a už na vás nebylo místo.
- Takže vraždy bez rozumných důvodů či bez povolení netoleruji a pokud se o to někdo pokusí, tak je možné, že na stránce si už ani nešktne.

To jsou zásadní pravidla. Žádám vás o to, aby jste je dodržovali a nedělali mi zbytečné potíže, neničili svými naschvály hru a celkově nekazili dojem z fóra. Doufám, že se tady sejdou poměrně slušní hráči, kteří vědí co to znamená hrát poctivě a dobře.
Návrat nahoru Goto down
https://akkipuden.forumczech.com
 
Pravidla slušného chování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Akkipuden: Genin no Isan :: Informace :: Pravidla-
Přejdi na: