Naruto Akkipuden: Genin no Isan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svět se změnil. Velká válka skončila, ale temnota stále prostupuje tímto světem. Připojte se do našich řad a zastavte opravdové zlo.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

PŘESTAVBA FÓRA! NA VŠEM SE PRACUJE, MĚJTE PROSÍM STRPENÍ, DĚKUJI.


 

 Sedm Šermířů z Mlžné [Ve výstavbě]

Goto down 
AutorZpráva
Iyami
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13. 03. 14

Sedm Šermířů z Mlžné [Ve výstavbě] Empty
PříspěvekPředmět: Sedm Šermířů z Mlžné [Ve výstavbě]   Sedm Šermířů z Mlžné [Ve výstavbě] EmptySun Mar 16, 2014 4:06 pmSedm Šermířů z Mlžné, tentokrát již třetí generace, je v Zemi Vody známá, i přes ne zrovna čisté metody i  uznávaná skupina tichých zabijáků, kde každý ovládá vlastní styl boje s mečem, který jim byl předám, nebo který ukořistili. Feudálními pány jsou samozřejmě silně podporováni, jelikož zajišťují dokonalou ochranu jejich majetku, statkům a pozemkům. Tvoří největší část bojové síly Vesnice skryté v Mlze a i když jsou známí po celém světě, jejich pravá já jsou zakrytá pod rouškami tajemství. Kdo vlastně jsou? Jaký je důvod jejich existence? Proč stále cítí vlastní tep a krvácí krev?


Jednohlasnou hlavou této organizované skupiny se bez diskuzí stal Suigetsu Hōzuki, mladší bratr již mrtvého Mangetsu Hōzukiho, nositel slavného sebeopravujícího se meče nepřítelovou krví Kubikiribōcha. Po rozpadu týmu Hebi, později Taka, se Suigetsu rozhodl dostát svému snu a povstanout v čele Sedmi nejsilnějších ninjů Země Vody. A tak se i stalo. Suigetsu shromáždil veškeré meče a osobně si vybíral dalších šest nejlepších, zatímco pomalu sahal na pozici Mizukageho, kterým se v té době stal člen jednoho ze dvou nových klanu, Namiro Maebi. Z vlastního neúspěchu ale nebyl zklamán, jelikož jakmile objevil všechny, co potřeboval, vrhl se po vedení Mlžné dravou cestou. Společně se svými "podřízenými" vtrhl do vysokých pozic a obsadil místo Stínu Vody, Mizukageho.
Návrat nahoru Goto down
 
Sedm Šermířů z Mlžné [Ve výstavbě]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Akkipuden: Genin no Isan :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: