Naruto Akkipuden: Genin no Isan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svět se změnil. Velká válka skončila, ale temnota stále prostupuje tímto světem. Připojte se do našich řad a zastavte opravdové zlo.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

PŘESTAVBA FÓRA! NA VŠEM SE PRACUJE, MĚJTE PROSÍM STRPENÍ, DĚKUJI.


 

 Tvorba postavy - Postup

Goto down 
AutorZpráva
大きな魚
Admin
大きな魚


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 02. 14
Age : 24

Tvorba postavy - Postup Empty
PříspěvekPředmět: Tvorba postavy - Postup   Tvorba postavy - Postup EmptySat Mar 15, 2014 11:13 am

Zde naleznete přesný vzor podle, kterého budete postupovat při následující tvorbě postavy. Pokud jste se dostali sem a ještě si nepřečetli pravidla tak se vraťte a pročtěte si je. Budete potřebovat především a snad i pouze "Pravidla: Tvorba charakteru". Takže to si nastudujte...

*Každý dobrý studen teď právě čte ta pravidla už po třetí, aby si je zapamatoval.*

Pokud jste si již prošli pravidla tak můžete přejít bez obav k samotné tvorbě. Postupujte podle vzoru a mělo by to být Ok.
Vaši postavu vytvoříte tak, že v sekci "Charaktery" založíte nový topik. Bude se jmenovat jako vaše postava bude mít barvu skupiny, ve které se nacházíte. Za jméno postavy poté napíšete hodnost své postavy do závorky. Ve vašem topiku poté sepíšete všechny informace o vaší postavě a počkáte, doku vám postavu neschválím a případně nepřidám bonus za pěkný životopis a celkové zpracování postavy.


Obsazované postavy:
1x Jounin (sensei) z Konohagakure (Registrované)
3x Genin (žák) z Konohagakure (3x Volné)
2x ANBU Root z Konohagakure (1x Registrované,1x Volné)

1x Jounin (sensei) z Kirigakure (Registrované)
3x Genin (žák) z Kirigakure (3x Registrované)

4x Nukenin (3x Volné,1x Registrované)

Jméno:
Jméno svojí postavy můžete vymyslet v podstatě jakékoliv, berte však v potaz, že se svět Naruta nalézá v Japonsku a tak jsou vhodná japonská jména nebo alespoň jim podobná.

Příjmení:
Stejně jako pro jméno platí i pro příjmení fakt, že by mělo být japonské, nebo tak alespoň znít, a stejně tak si dejte pozor, abyste si nezvolili za příjmení takové, které je již obsazené nějakým klanem ve hře, či které se ve hře již hojně nachází.

Místnost:
Zvolíte jednu z herních místností; Kirigakure, Konohagakure, ANBU Root, Sainaru (Nukenin). Před zvolením místnosti se ujistěte, jestli již není plná. Poku bude, tak si vyberte jinou a nebo počkejte na druhé kolo nabírání postav.

Věk:
Věk sna není třeba vysvětlovat. Důležité je však to, že učeň (genin) má 12 let. Sensei (jounin) nemá méně než 17 let. Nukenin rovněž nebude mít méně než 17 let a člen ANBU Root nebude mladší než 15 let.

Pohlaví:
Vyberte si, zda vaše postava bude žena nebo muž. Nečekaně není na výběr třetí možnost.

Sen:
Nemusí se to nikdy vyplnit, ale přesto v to může vaše postava doufat. Od toho také sny jsou. Tato kolonka slouží pro vypsání všech přání vaší postavy.

Klan:
Pokud má váš klan nějakou zajímavou historii a je něčím zvláštní, tak to sem prosím všechno sepište. A samozřejmě i název vašeho Kekkei Genkai, pokud nějaké váš klan ovládá. Je li váš klan bezvýznamná a obyčejná rodina jako jich je tisíce, tak kolonku vynechte.

Kekkei Genkai:
Pokud má váš klan nějaké KG, tak do této kolonky napište jeho název a jak vlastně funguje, co vaší postavě dává a co jí bere. Jak vypadá a tak dále. Pokud jste si KG nezvolili, tak tuto kolonku vynechte.

Taijutsu:
Ovládá vaše postava taijutsu málo, středně dobře, nebo v něm bude stejně tak dobrá jako Lee? Je jí tento styl boje blízký, nemá k němu sklony, nebo je to naopak to jediné, co umí? Přesně sem to vypište.

Ninjutsu:
Umí vaše postava zacházet s chakrou dobře, perfektně, nebo jen slabě? Chce umět co nejvíc jutsu, přeje si ovládnout několik druhů elementů? Tady to vypište.

Genjutsu:
Je vaše postava typ pro iluze? Není vhodná ani pro boj zblízka, ani pro střední vzdálenost, ale je naopak skvělá pro bezkontaktní boj? Oplývá spoustou fantazie? Napište to sem.

Element:
Máte na výběr z pěti hlavních elementů (doton - země, fuuton - vítr, raiton - blesk, katon - oheň, suiton - voda), jeden z nich se vaše postava bude v počátcích učit ovládat. Sem napište, který to bude. Genin má na výběr 1 element, zbytek hodností 2 elementy. I když onen element nepoužíváte a jste třeba Hyuuga, tak ho stále máte. Takže kolonku vyplní každý.

Zbraň, vybavení:
Pokud vaše postava používá jakoukoliv zbraň při bojích či trénincích, vypište to sem. Ať už jde o obyčejné kunaie nebo shurikeny, ale i senbony, katany, hole a spousty dalších zbraní, které si můžete vybrat. Možností máte nespočet a originalita se cení. Nicméně si dejte pozor na to, aby ono originální vybavení vaše postava skutečně potřebovala a bylo pro její styl boje důležité.

Vzhled:
Popište, jak vaše postava vlastně vypadá, jestli má někde po těle jizvy či znaménka a tetování, co nosí nejčastěji na sobě, jaké má nejoblíbenější barvy a další věci, co vás jen o vaší postavě napadnou.

Váha:
Shinobi obvykle váží méně než je typické, váhu zvolte úměrně vaší postavě i podle schopností, které do ní vkládáte. Pište ji číselně v kilogramech.

Výška:
Jestli je vaše postava miniaturní nebo obrovská je pouze na vás. Zapisujte výšku číselně v centimetrech.

Obrázek:
Stejně jako u jmen máte naprosto volnou ruku u výběru obrázku pro svou postavu. Jde o její portrét, takže jaký zvolíte obrázek, tak bude vaše postava i vypadat.
Stejně jako u jmen není dovoleno používat podobizny stávajících postav z Naruta, obrázek se Shikamarem či Sasukem vám skutečně nebude uznán. Tedy až na výjimky.

Krevní skupina:
Máte na výběr ze čtyř základních druhů (0, A, B, AB). Jednu skupinu si vyberte.

Charakter:
Tady máte nejlepší příležitost a největší povinnost toho napsat hned po Příběhu / Životopisu co nejvíce. Patří sem celková povaha vaší postavy, jak se chová za určitých situací, její vystupování a názory, přístup k zadaným úkolům i svému okolí a celkově rysy jejího vnitřku. Jestli je optimista nebo sklerotik, neposlušná nebo vychovaná, má sklony k pomstychtivosti nebo je mírumilovná. To vše sem patří.

Příběh / Životopis:
Tady byste se měli pořádně rozepsat a předvést. Přeci jen, životopis vaší postavy je váš první dojem, který můžete udělat. Patří sem popis života vaší postavy až do okamžiku, kdy se setkala se svým týmem. Všechny důležité okamžiky, události nebo lidé, kteří ji ovlivnili, všechno co kdy předtím udělala či zažila, co ji nějak poznamenalo a udělalo z ní člověka, jakým dnes je, to vše sem patří.

Techniky:
Sem vypíšete výčet technik, které vaše postava ovládá. Ke každé technice napíšete český i japonský název. Český název bude ohraničený závorkami. Rovněž napíšete rank techniky (E-S). Techniky za sebe řaďte pole ranku, ne pole abecedy. O tom kolik technik a jakého ranku rozhodujete vy, ale musíte se vlézt do počtu XP, které máte pro začátek.
Návrat nahoru Goto down
https://akkipuden.forumczech.com
 
Tvorba postavy - Postup
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tvorba postavy - Postup
» Tvorba technik
» Tvorba charakteru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Akkipuden: Genin no Isan :: Vaše Postavy :: Charaktery-
Přejdi na: