Naruto Akkipuden: Genin no Isan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svět se změnil. Velká válka skončila, ale temnota stále prostupuje tímto světem. Připojte se do našich řad a zastavte opravdové zlo.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

PŘESTAVBA FÓRA! NA VŠEM SE PRACUJE, MĚJTE PROSÍM STRPENÍ, DĚKUJI.


 

 Tvorba charakteru

Goto down 
AutorZpráva
大きな魚
Admin
大きな魚


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 02. 14
Age : 24

Tvorba charakteru Empty
PříspěvekPředmět: Tvorba charakteru   Tvorba charakteru EmptySat Mar 15, 2014 5:03 pm

Zde naleznete několik pravidel, která potřebujete znát k tomu, aby jste dokázali správně a zcela kompletně vytvořit váš charakter/postavu. Dozvíte se zde především to, jakým stylem se získávají vaše odměnové/zkušenostní body (XP). Rovněž zde najdete informace o tom, kolik XP můžete hned od začátku vložit do technik vaší postavy. Je zcela jedno jestli si pořídíte dvě S-rank techniky nebo pět A-rank technik, ale musíte se vlézt do dané hodnoty XP, kterou vlastníte.

Body zkušeností (XP):
- Body zkušeností (XP) slouží jedině a pouze k tomu, aby jste se díky nim dokázali naučit nějakou tu techniku. Značí zda jste již schopni do svého repertoáru přidat a nebo ještě ne. Ony techniky za XP utratíte v podstatě pouze ve dvou případech. Prvním takovým případem je, že když se herní příběh dostane k time skipu (přeskočení dlouhé časové linky během chvíle), tak budete moci XP utratit za techniky, které jste se během té doby naučili. Druhou možností, jak utratit XP za techniky bude učení se přímo ve hře pomocí herního příspěvku v době, kdy má vaše postava zrovna volnou chvíli. Takové učení zabere víc než jeden příspěvek a budete si s tím dát práci + není zrovna efektivní se učit několik technik zaráz. Ovšem na druhou stranu se touto cestou ušetří 1/4 odměnových bodů.

- A jak lze vlastně získat ony odměnové/zkušenostní body (XP)? Cesta k nim je zcela jednoduchá a vede přes ctěné oko a city administrativy stránky. Vždy tedy půjde o to jak se nám bude líbit váš příspěvek. Za každý příspěvek dostanete ohodnocení v XP od 1 (nejhorší) až po 10 (na to nedosáhnete). Tyto XP se budou sčítat a pokud se budete snažit, tak možná časem nasčítáme velice hezky vypadající sumu. Přilepšit si však můžete i hned na začátku a to tak, že napíšete váš životopis. Za opravu skvělý životopis můžete získat bonus až 100XP k začátečnímu množství. Ovšem taky nemusíte získat nic či dokonce postih a to doufám niko z vás nechce riskovat. Proto se snažte, aby byl životopis co nejlepší.

Počáteční XP:
- Množství XP do začátku a bez bonusu se liší podle toho, koho vlastně budete hrát.
Genin: 200 XP
ANBU Root: 1400 XP
Jounin: 2000 XP
Nukenin: 1000 XP
- Další druhy postav přijmu po domluvě a tím pádem i výše jejich XP bude na domluvě.


Ceník technik:
- A zde konečně ty techniky. Ze máte kolik za kterou budete muset utratit.
- K E-rank technikám patří i chůze po vodě, šplhání po stromech a další základy technik.
E-rank: 10XP (7 XP)
D-rank: 50XP (38 XP)
C-rank: 100XP (75 XP)
B-rank 500XP (380 XP)
A-rank 1000XP (750 XP)
S-rank 5000XP (3800 XP)
Návrat nahoru Goto down
https://akkipuden.forumczech.com
 
Tvorba charakteru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tvorba technik
» Tvorba postavy - Postup
» Tvorba postavy - Postup

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto Akkipuden: Genin no Isan :: Informace :: Pravidla-
Přejdi na: